BaseDesign Elements.


1. Obytné vestavby

Pokud si chcete užít pocit z ničím nerušeného kempování, ale obytný vůz je pro vás "moc", máme připravenou tuto vestavbu do větších osobních aut. Skládá se z konstrukce se 3 výsuvnými moduly, výklopného spacího roštu a matrace.

Rošt je stavitelný a díky tomu se vestavba přesně vejde do více druhů aut. Matrace pak podle konkrétního modelu připravujeme na zakázku. Výsuvné moduly jdou také upravovat podle toho, zda se vám více hodí umyvadlo se sporákem, nebo dáváte přednost úložným prostorům.


2. Pracovní vestavby

Do větších vozidel vyrábíme funkční pracovní vestavby přesně podle potřeb zákazníků. Potřebujete vozit v autě výsuvný pracovní prostor, 200 litrů nafty, nebo 5 krompáčů a psa? Vymyslíme členění a fukčnost přesně pro vás.


3. BikeBox

Některé předměty prostě potřebují větší ochranu při převážení, než jiné. A o kolech to platí dvojnásob. Vyvinuli jsme BaseDesign BikeBox, ve kterém kolo nejen převezete, kam bude potřeba, ale díky chytrému vnitřnímu systému rovnou zabalíte i další potřebné doplňky. 


4. Výsuv na kolo

Pokud vaše cyklo výlety začínají v automobilu, určitě oceníte naše výsuvné držáky na kolo. V nich ho bezpečně dovezete na místo a zároveň, díky integrovanému stojanu, kolo můžete i servisovat. Výsuvné držáky umíme vyrobit nejen do obytných dodávek, ale i do většiny větších MPV. 

Zaujal vás nějaký z našich produktů?

Nechte nám na sebe kontakt, my se ozveme a na všem se dohodneme. Nebo nám rovnou zavolejte na +420 602 247 218